KAM PAANIAD

Siit leiad infot meie eetris parasjagu käimasolevate kampaaniate kohta.

KAMPAANIA: JÕULUPREEMIA

Palju õnne, jõulupreemia võitis: Irene, Jõhvist. Võitjaga on võetud ühendust.

 

KAMPAANIA TINGIMUSED
1.    Alates 08.12.2021 kuni 20.12.2021 (kaasa arvatud) toimub Artisti jõulupreemia kampaania (edaspidi kampaania), mis leiab aset kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Maxima, Prisma ja Rimi poodides.
2.    Kampaania korraldaja on ARTIST MEDIA OÜ (Registrikood: 10870831; Aadress: Lõõtsa tn 8a, Tallinn, Harjumaa, 11415).

KAMPAANIA AUHINNAD JA OSALEMISINFO
3.    Kampaania auhinnaks on 500€.
4.    Kampaanias osalemiseks tuleb saata sõnum märksõnaga preemia numbrile 13553.
5.    Sõnumi maksumus on 1,5€.

6.    Sõnumite arv osaleja kohta ei ole piiratud.

KAMPAANIA VÕITJATE LOOSIMINE
7.    Võitjad loositakse kõigi kampaanias osalejate vahel välja 21.12.2021.
8.    Võitjaga võetakse ühendust telefoni teel, millelt on saadetud sõnum.
9.   Auhinna saavad võitjad kätte kuni 01.03.2022 (kaasa arvatud).

MUUD NÕUDED JA TINGIMUSED
10.    Võidetud auhinna kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhinda ei asendata teise auhinnaga. Kampaania korraldajad võtavad enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
11.    Auhinnad väljastatakse võitjatele pärast kampaaniaperioodi lõppu.
12.    Osaleja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID-kaart). Auhind väljastatakse võitjale Artist Media OÜ-ga eelnevalt kokkulepitud ajal ja kohas.
13.    Juhul kui võitja ei ole täitnud kõiki kampaania reegleid, on korraldajal õigus ta võitjate nimekirjast välja arvata.
14.    Juhul kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul olnud kättesaadav auhinna üleandmise täpsustamiseks või pole auhinnale järele tulnud, on korraldajal õigus jätta talle auhind välja andmata.
15.    Kampaania auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega seotud inimesed ja nende pereliikmed.
16.    Korraldaja ei vastuta kampaanias osalemise või osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud korraldaja kehtestatud kampaanianõuetest ja -tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole korraldaja põhjustatud.
17.    Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest meedia vahendusel.
18. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Artist Media OÜ, Lõõtsa tn 8a, Tallinn, Harjumaa, 11415 või emailile artist@artist.ee märksõnaga Jõulupreemia. Laekunud pretensioonidele vastatakse kirjalikult 2 nädala jooksul.
19.    Lisateavet kampaania kohta saab tööpäevadel e-posti aadressil artist@artist.ee.